Указом Президента України  Ренату Ріжняку присуджено звання Заслуженого працівника освіти України

Указом Президента України Ренату Ріжняку присуджено звання Заслуженого працівника освіти України

Указом Президента України №676/2022 від 30 вересня за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм колишнього декана, професора кафедри математики та методики її навчання факультету математики, природничих наук і технологій, доктора історичних наук, професора Рената Ярославовича Ріжняка відзначено державною нагородою.

Вітаємо Рената Ярославовича із високою відзнакою та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба та нових успіхів і перемог у житті і професії!