Для освітянської спільноти та студентства ЦДПУ ім. В. Винниченка проводить моніторингове опитування щодо визначення форми організації освітнього процесу в умовах воєнного часу

З метою виявлення нагальних освітніх потреб функціонування університету в умовах воєнного стану, відповідно до наказу ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка №130-ун від 27 липня 2022 року, відділом забезпечення якості та цифрового супроводу освіти проводиться моніторингове опитування щодо визначення оптимальної форми організації освітнього процесу в 1 семестрі 2022-2023 н.р., починаючи з 01 вересня 2022 року.

Опитування дозволить виявити:

1. Думку здобувачів освіти (у тому числі внутрішньо переміщених), науково-педагогічних працівників та співробітників університету щодо вибору оптимальної форми організації освітнього процесу в умовах воєнного часу, з-поміж яких такі:

• дистанційно/онлайн (on-line);
  • очно (off-line);
  • змішано (очно та дистанційно);
  • гібридно (одночасно: частина групи - очно, частина групи - дистанційно)
  • або інше

2. Причини, з яких учасники освітнього процесу не можуть брати в ньому участі (навіть дистанційно);

3. Ефективність онлайн платформ комунікації (Zoom, Meet), з яких університет має розширені ліцензійні умови щодо можливостей їхнього використання для проведення навчання;

4. Забезпеченість освітніх компонентів освітніх програм доступом до онлайн-курсів міжнародних освітніх платформ (Coursera, EdX,  Udemy for Business), до яких університет за підтримки МОН України має безкоштовний доступ та права адміністрування, виявити можливості перезарахування результатів навчання студентів на цих курсах на засадах неформальної освіти.

Опитування проводитиметься з 2  по 14 серпня 2022 року.

Шановні студенти, науково-педагогічні працівники та співробітники пройдіть опитування за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xKqJeg11ju7rhZfqvalIB8LrMJuP_pPGbv_SIceheCI/edit

Інформацію надано відділом забезпечення якості та цифрового супроводу освіти