Серце до серця

5 квітня 2011 року студенти КДПУ ім. В.Винниченка долучилися до участі у проведенні Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

Регіональний координатор Мархель Юлія провела зі студентами роз’яснювальну роботу: провела бесіду з молоддю стосовно завдань та проблем акції і продемонструвала тематичні відеоролики.

«Серце до серця» бере свій початок з Польщі. Близько двадцяти років тому там на одному із рок-фестивалів було зібрано гроші для хворої дитини на прохання її матері.

Перейняли добрий досвід і українці. Акція стартує в нас цього року вже вчетверте. На її меті – зібрати якмога більше коштів на придбання спеціального обладнання у неонотальні відділення новонароджених недоношених малят дитячих лікарень.

Усім бажаючим допомогти в проведенні акції звертатись до адміністрації університету.

До слова, близько 25-ти студентів нашого університету взяли на себе волонтерство та відповідальність за різні організаційні моменти «Серця».