19 червня — День медичного працівника

Сьогодні, коли Україна протистоїть окупантам і загарбникам, робота медиків як ніколи складна і важлива. Кожен з них щодня і щохвилини міцно тримає свій фронт: береже здоров’я дітей і дорослих в тилу, навчає нове покоління медиків у медичних закладах, рятує життя наших захисників на передовій, першим поспішає на місця обстрілів після ворожих ракет. Ви — наші герої, титани і янголи-захисники.

У цей день і завжди обов’язок кожного громадянина — допомагати і підтримувати медиків. Перераховувати гроші волонтерам, здавати кров на станціях переливання, піклуватися про наших поранених воїнів у шпиталях, забезпечувати підтримкою працівників лікарень та їхніх пацієнтів. Стоїмо поруч, плечем до плеча, разом — до перемоги!

Дякуємо Вам усім за Вашу невтомну працю, за Ваш талант і наснагу, за доброту і небайдужість, за сміливість і самопожертву.

З глибокою повагою — ректор
Центральноукраїнського державного педагогічного