Тривають роботи з відновлення актової зали ЦДПУ ім. В. Винниченка

Потроху, маленькими кроками йдемо до мети. Відновлюємо красу актової зали університету. Уже розповідав, що почали це робити ще до війни. На якийсь час робота призупинилась. Зараз знову повернулись до ремонтних робіт. Працюємо над завісами сцени та підлогою.

Це важливе місце. Місце, де збирається уся університетська родина з особливих нагод. Я вже не кажу, що це фактично архітектурна, навіть більше - історична пам’ятка закладу. Радий, що знайшлись меценати, які підтримують наш проєкт. Зараз переживаємо дуже скрутні часи. Заощаджуємо на всьому, щоб ЦДПУ працював належно. Щоб могли ще й підтримувати вояків і людей, які змушені втікати від війни. Та ця адресна підтримка дозволяє відновити серце нашого універу.
"Якщо ми економимо на культурі, то за що ми воюємо?" - сказав Вінстон Черчилль, коли світ протистояв фашизму. Зберігати красиве! І те красиве, що нас оточує, і те, що всередині нас – один зі шляхів, який веде до перемоги!

Ректор Євген СОБОЛЬ