До уваги здобувачів освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів

З 01 по 10 червня 2022 року триває реєстрація на вивчення вибіркових дисциплін для здобувачів освіти на 2022-2023 навчальний рік відповідно до Положення про порядок реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

Вибіркові навчальні дисципліни – це дисципліни, які пропонуються закладом вищої освіти для більш повного задоволення освітніх і кваліфікаційних потреб особи для власного особистісного та професійного розвитку, потреб суспільства та держави, ефективнішого використання можливостей закладу вищої освіти.

Бажаємо здійснити успішний вибір!