Перспективи співпраці ЦДПУ ім. В. Винниченка та Ягелонського університету

Провідний фахівець сектору міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами навчально-наукового відділу ЦДПУ ім. В. Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент Мехеда А. М. відвідала Ягелонський університет (Польща). Мета візиту – розвиток міжнародної співпраці, обмін між університетами досвідом науково-дослідної роботи, налагодження співробітництва.

Відбулася зустріч з головним редактором журналу New Eastern Europe Івоною Рейхардт, яка наголосила на важливості сучасних наукових розробок та міжнародного обміну досвідом, а також заявила, що за сприятливих умов симпозіум відбудеться під патронатом журналу New Eastern Europe.

Доцент Мехеда А. М. провела кілька онлайн лекцій для студентів Ягелонського університету на тему: «Польща і Україна у міжнародному вимірі» та «Співпраця Польщі і України у галузі туризму».