Міжнародні програми для студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка за кордоном

05 травня 2022 року ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка Євген Соболь та директор товариства з обмеженою відповідальністю “ПрофітімТетяна Русановська уклали Угоду про  співпрацю в організації міжнародних програм для студентів за кордоном. Згідно договору, студентам університету надаються можливості набуття досвіду роботи в різних галузях господарської діяльності за кордоном на період літніх канікул.

Участь студентів у міжнародних програмах за кордоном сприяє їх інтеграції до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань та вивчення практичного досвіду ведення господарства в країнах з розвиненою економікою; оволодіння передовими технологіями; вивчення досвіду застосування сучасної техніки та набуття практичних навичок роботи з нею.

prof