В ЦДПУ ім. В. Винниченка утворено спеціалізовану вчену раду з присудження наукового ступеня доктора/кандидата педагогічних наук

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України № 320 від 07.04.2022 р., на підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства, утворена спеціалізована вчена рада Д 23.053.02 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка із захисту докторських і кандидатських дисертацій.

Профіль ради: 13.00.01 «Загальна педагогіка та історія педагогіки», 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти» . Головою ради призначено доктора педагогічних наук, професора, декана факультету педагогіки, психології та мистецтв Галету Ярослава Володимировича.