ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Шановні здобувачі вищої освіти заочної форми навчання!

Звертаємо вашу увагу на те, що освітній процес продовжується в режимі дистанційного навчання згідно графіка освітнього процесу. Університет забезпечує неперервність освітнього процесу для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання в умовах воєнного стану.

Навчально-методичні матеріали для роботи в дистанційному режимі розміщені на платформі Google Classroom у створених Google-класах.

Весняну сесію для здобувачів освіти 4 курсу (2 курсу на основі ОКР Молодший спеціаліст) заочної форми навчання перенесено на більш пізній період відповідно до ситуації в державі, про що буде повідомлено додатково.

Покладаємося на вашу мудрість, взаєморозуміння. Ми обов’язково вистоїмо, а ваша підтримка і сумлінність має допомогти наблизити перемогу.

З повагою, ректорат Університету