Цифровізація освітнього процесу в ЦДПУ в умовах дистанційного навчання

Упровадження успішних практик цифровізації – одне з перспективних завдань університету. В умовах дистанційної та змішаної форм організації освітнього процесу важливим є застосування сучасних технічних засобів, особливо коли йдеться про вивчення математики, інформатики, цифрових технологій.

Природно, що для майбутніх учителів цифровізація – це, насамперед, навчання. Для підготовки фахівців спеціальностей Середня освіта (Математика), Середня освіта (Інформатика), Професійна освіта (Цифрові технології) університет придбав десять дигітайзерів Huion Inspiroy h640p. 11 лютого ректор університету професор Євген Соболь зустрівся зі студентами факультету математики, природничих наук та технологій і вручив графічні планшети. Ці девайси в поєднанні зі знаннями методики їхнього використання сприятимуть успішному навчанню студентів.

Планшет 2