Санаторій-профілакторій

Санаторій-профілакторій "Юність" запрошує

Санаторій-профілакторій ЦДПУ "Юність" розташований у центральній частині міста Кропивницький, на одній із мальовничих вулиць – Студентський бульвар.

Проводить лікувально-оздоровчу роботу серед студентів, викладачів та працівників університету. Санаторій-профілакторій є важливою ланкою в оздоровленні та відновлені здоров’я у загальній системі охорони здоров'я.

Лікувальна база складається з:

• процедурного кабінету;
  • фізіотерапевтичного кабінету;
  • кабінету лікувальної фізкультури;
  • кабінету масажу;
  • кабінету парафіно- та озокеритолікування;
  • маніпуляційного кабінету;
  • кабінету лазеротерапії;
  • інгаляторію;
  • кабінету водолікування;
  • кабінету електролікування.

Проводяться наступні процедури: масаж ручний, масаж з витяжкою на масажному комплексі «Арман», дарсонваль, озокеритолікування, електросон,  медикаментозний електрофорез, УВЧ, ДДТ, ампліпульс, УФО, ультразвукова терапія, магнітотерапія, медикаментозні та фітоінгаляції, лікувальні ванни, водолікування (душ Шарко, циркулярний та висхідний душ), ЛФК.

За призначенням лікаря проводяться медичні маніпуляції: підшкірні та внутрішньо шкірні ін’єкції, внутрішньо м’язові та внутрішньо вені ін’єкції, внутрішньовені крапельні інфузії.

bukl1

bukl2

Сторінка санаторію-профілакторію на сайті ЦДПУ

Контактний телефон:
головний лікар санаторію-профілакторію «Юність»
Нестройний Олексій Іванович

Адреса: Студентський бульвар, 19