Студенти факультету математики, природничих наук та технологій дбають про безпеку дітей в Інтернеті

«Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія» – саме під такою назвою відбулася 7–10 лютого 2022 року І Всеукраїнська науково-практична конференція. Активними учасниками конференції стали викладачі (д.пед.н. М. І. Садовий, О. М. Трифонова, Д. В. Соменко) та студенти факультету математики, природничих наук та технологій, зокрема спеціальностей Професійна освіта (Комп’ютерні/Цифрові технології) та Середня освіта (Природничі науки) (групи КТ18Б, КТ19Б-С, КТ19Б, ЦТ20Б-С, ЦТ20Б, ПН19Б).

Цікаві та змістові доповіді учасників конференції стосувалися наступних напрямків досліджень:

1. Соціально-педагогічний вимір поняття «права дитини в Інтернеті».

2. Соціально-педагогічний вимір понять «цифрові сліди», «цифрові тіні».

3. Створення якісного безпечного україномовного контенту в мережі Інтернет: тренди, ролі, можливості.

4. Технологічні інструменти та рішення формування безпечного інтернет-простору дитини.

5. Розвиток кіберграмотності педагога.

6. Соціальна профілактика правопорушень дітей у кіберпросторі.

7. Особливості виявлення, фіксації та розкриття правопорушень, вчинених відносно дітей з використанням мережі Інтернет.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті факультету математики, природничих наук та технологій