Відкриття природничого відділу музею

24 червня в Кіровоградському педагогічному університеті відбулося офіційне відкриття природничого відділу музею. До створення експозиції доклали зусиль фахівці різних підрозділів. Основні роботи з оформлення - викладачі мистецького факультету Лариса Кулініч  й  Олексій Соломєнніков,    науковий супровід і складання експозиції – викладачі природничо-географічного факультету Олександр Гулай, Віталій Гулай, Валентин Вовк за активної участі студентів. Частина виставкового обладнання була виготовлена в майстернях університету.

Як відзначив на відкритті музейного відділу ректор, робота по його облаштуванню була складною і тривалою, особливо зважаючи на проблеми фінансового характеру останнього часу. Але ентузіазм науковців взяв гору над матеріальними труднощами.

В основу музейної експозиції закладено колекції, які зібрав у свій час доктор біологічних наук Володимир Іванович Гулай. Звичайно, є багато нових експонатів. Експозиція буде розширюватися, поповнюватися новими елементами.

Інформація надана ректоратом.