Про перспективи співпраці ЦДПУ ім. В. Винниченка з азербайджанською діаспорою

17 січня 2022 року відбулося відкриття громадської організації «Рада азейбарджанців України в Кіровоградській області». На церемонії були присутні представники органів влади м. Кропивницького та Кіровоградської області, військовий комісар, керівники закладів вищої освіти, молодіжних організацій, журналісти та інші гості. На заході обговорено питання розвитку партнерства азербайджанської діаспори в Україні з різними місцевими організаціями, освітніми установами. В цьому контексті перспективною вбачається співпраця в частині розв’язання проблем освіти і науки, налагодження взаємозв’язків вищих навчальних закладів Азербайджану і Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, академічної мобільності студентів і викладачів, реалізації спільних проєктів.

Гостей нагородили почесними грамотами і цінним подарунками. Почесну грамоту за заслуги у сфері зміцнення дружби між народами та розвитку азейбарджанської діаспори отримав ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка професор Соболь Євген Юрійович. Є впевненість у тому, що урочиста подія стане початком реалізації важливих для університету та азербайджанської діаспори спільних справ і починань.