Випуск 2022: випускникам магістрам вручені дипломи

13 січня 2022 року у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбулося урочисте вручення дипломів випускникам магістратури.

Випускників привітали декани факультетів і ректор університету професор Євген Соболь та побажали їм яскравого майбутнього, невпинного розвитку та успіхів на шляху до професійного зростання.

Цього року дипломи магістрів отримали 346 випускників (247 студентів денної і 99 студентів заочної форми навчання). Дипломи з відзнакою отримали 73 випускника.

Диплом магістра відкриває перед випускниками університету широке коло можливостей для працевлаштування та самореалізації, а також для здобуття подальшої освіти в аспірантурі за 7 спеціальностями.

Крім того, за попередніми даними, 9 наших випускників залишаються працювати в своїй alma mater.