12 січня 2022 року о 14.15 відбудеться
Конференція трудового колективу університету.
Порядок денний:
Звіт ректора ЦДПУ ім. В. Винниченка за період з квітня по грудень 2021 року.

На Конференцію запрошуються делегати, обрані за квотами на зборах трудових колективів підрозділів університету та органом студентського самоврядування.

У зв’язку з необхідністю дотримання санітарно-епідемічних норм в умовах карантинних обмежень Конференція буде проходити в змішаному форматі:

• для наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, студентів – у режимі онлайн на платформі Zoom;
  • для працівників, які представляють навчально-допоміжний і обслуговуючий персонал університету, – в залі засідань.

Посилання на відеоконференцію буде надіслане напередодні на електронні адреси делегатів.
Передбачене за процедурою голосування відбуватиметься у змішаному форматі: онлайн (засобами Google-форми) та офлайн.

Організаційний комітет Конференції