Кіровоградський державний педагогічний університет – найкращий туристсько-спортивний ВНЗ України!

Студенти – найбільш активна частина нашого суспільства. Їх завжди манить вітер мандрів. Саме «Мандри» - така назва створеного у грудні 2013 року туристичного клубу Кіровоградського педуніверситету.

Більше 60 вищих навчальних закладів України мають свої туристичні клуби з багаторічною історією та туристськими традиціями. Однак І загальнокомандне місце в Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів серед студентської молоді виборов саме Кіровоградський державний педагогічний університет.

Це стало можливим завдяки походу ІІІ категорії складності по Карпатах, який виборов І місце в Чемпіонаті України, та трьом походам, які стали бронзовими призерами – пішохідний похід І категорії складності по Криму, пішохідний похід ІІ категорії складності по Карпатах, водний похід ІІ категорії складності по річці Південний Буг.

Вже в цьому році три студентські групи пройшли пішохідні походи в Покутсько-Буковинських Карпатах, сплавилися по найскладніших річцках України – Черемошу та Пруту. В планах – пішохідні походи по Карпатах, водні та велосипедні – по Центральній Україні тощо.

Інформація надана ректоратом.