Кубок ректора з пляжного волейболу

Змагання вперше були проведені на новозбудованому майданчику факультету фізичного виховання КДПУ ім. В. Винниченка.

У змаганні взяли участь 8 жіночих команд різних факультетів та 10 чоловічих команд – дві з яких поза конкурсом: випускники ФФВ та військовослужбовці.

Головували суддя національної категорії Ковальов Анатолій Олександрович та головний секретар Косівська Сюзанна Вячеславівна.

У чоловіків перемогу здобула команда фізико-математичного факультету у складі: Грицевич Р., Обійдихата Д., ІІ місце – Зіненко, Глущенко, ІІІ місце – Забілястий О., Іванов М.

Гарну техніку показали команди, які виступали поза конкурсом, а саме  Лисий Р., та Мельниченко В. – працівники охоронних структур та команда випускників ФФВ (Цибульов В., Жадов С.)

Серед жіночих команд І місце посіла команда ФФВ у складі Мартиненко М, Зосіменко А., ІІ місце – Ярова О., Пархоменко, ІІІ місце – Гаврилович Н., Ярошик О. (факультет педагогіки та психології).

Нагородження проводив ректор університету професор Семенюк О. А. та декан ФФВ професор Турчак А. Л..

Після змагань тренерський склад університету відібрав склад команди, яка готуватиметься до участі в обласній Спартакіаді студентської молоді.

Інформація надана ректоратом.