VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Педагогіка вищої школи: методологія, теорія, технології»

Запрошуємо взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогіка вищої школи: методологія, теорія, технології», яка відбудеться 3-5 листопада 2014 р. на базі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Наукові напрями роботи конференції:

1. Філософія освіти у визначенні стратегії розвитку вищої школи України на початку ХХІ століття.
  2. Педагогіка вищої школи як наука, практика, навчальна дисципліна.
  3. Психологічна педагогіка як теорія і практика розвитку педагогічної майстерності.
  4. Мистецька освіта в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку.
  5. Інноваційні технології навчання і виховання у ВНЗ.
  6. Я-концепція – домінанта професійного і особистісного розвитку студента.
  7. Особливості роботи з обдарованими студентами.
  8. Зарубіжний досвід упровадження контекстно-професійної підготовки фахівця.
  9. Педагогічна аксіологія та аксіопедагогіка як субдисципліни педагогічної науки.
  10. Освіта дорослих в інформаційному суспільстві.

У роботі конференції візьмуть участь фахівці, крім України, з Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Ізраїлю, Литви,Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Угорщини, Фінляндії, Чехії.

Заявки щодо участі в конференції (ПІБ, тема доповіді, напрям роботи конференції), авторські довідки (ПІБ, науковий ступінь, учене звання, місце роботи, посада, контактний телефон, е-mail) та тексти статей обсягом до 0,5 д. а. (анотації авторів, включаючи назву і ключові слова українською, російською, англійською мовами, перелік літератури, УДК, рецензія наукового керівника (для аспірантів) у друкованій і електронній версіях просимо надсилати до 1 липня 2014 р. за адресою: 25001, м. Кіровоград, вул. Шевченка 1, Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, Остапчук Н. В.

Контактні телефони (подання матеріалів):

Моб.: 066-791-90-36 (Остапчук Надія Володимирівна);

e-mail:[email protected].

Увага! Матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам або надіслані після 1 липня  розглядатися не будуть.

Доповіді будуть опубліковані у фаховому виданні за спеціальностями соціальна філософія та педагогіка.

Скачати