Заступник керівника Офісу Президента вручив державні відзнаки працівникам університету

26 листопада 2021 року у залі театру імені Марка Кропивницького відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

До святкувань з нагоди 100-річчя ЦДПУ імені В. Винниченка долучився і заступник керівника Офісу Президента Олексій Дніпров, який зачитав вітання Президента Володимира Зеленського та вручив державні відзнаки працівникам закладу.

1

«Центральноукраїнський державний педагогічний університет продовжує нарощувати свій потенціал, виконуючи високу місію творення кадрів для майбутнього. Зростаючи разом із незалежною Україною, виш здобув славу одного з найкращих педагогічних закладів країни, флагману вищої освіти в регіоні», – зазначив Олексій Дніпров.

Так, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Олексій Дніпров нагородив:

• КРИЖАНІВСЬКУ Ольгу Іванівну — доцентку кафедри української мови та журналістики;
  • ЯРОВУ Ларису Олегівну — завідувачку кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики.

2

3

Орден княгині Ольги ІІІ ступеня отримала Бохан Юлія Володимирівна — доцентка кафедри природничих наук, хімії, географії та методик їхнього навчання.

4

Почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» отримала завідувачка кафедри математики, статистики та інформаційних технологій, докторка фізико-математичних наук, професорка Авраменко Ольга Валентинівна.

5

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» присвоїли:

• СТРІТЬЄВИЧ Тетяні Миколаївні — виконовиці обов’язків завідувача кафедри мистецької освіти;
  • ШУЛЬЗІ Ользі Антонівні — директорці наукової бібліотеки університету.

6

7

Звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» присвоїли РАДУЛУ Валерію Вікторовичу — завідувачеві кафедри педагогіки та менеджменту освіти.

Турчак Анатолій Леонідович (декан факультету фізичного виховання) отримав звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ».

8

Фото: Інформаційний портал «Пульс», pulse.kr.ua