Концерт фортепіанної музики на мистецькому факультеті

21 травня 2014 рокуна музичному відділенні мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся концерт фортепіанної музики, в якому взяли участь студенти – майбутні вчителі музичного мистецтва.

Студенти-піаністи виконували фортепіанні твори сучасних українських і зарубіжних композиторів, видатних композиторів-класиків  минулої епохи.

Так, у виконанні студентів І–Vкурсів Л.Юрчик, Д.Болтяна, К.Ноговіциної, О.Безпеки, О.Сербул, К.Яровенко, Д.Сегеди, Е.Мовсісян, Н.Бубнової, А.Джегалюк прозвучали популярні класичні фортепіанні твори В.А.Моцарта, Р.Шумана, а також оригінальні п’єси сучасних композиторів України, Молдови, Італії, Німеччини, Угорщини – О.Іванька, М.Сильванського, І.Якушенка, Ю.Весняка, Г.Няги, М.Таренги, М.Шмітца, З. Кодая та інших. Представлені твори є глибокими за змістом, різноманітні за настроєм, технічно доступні для студентів. Майбутні вчителі музичного мистецтва продемонстрували творчий підхід до інтерпретації та виконання фортепіанних п’єс, своєрідність розуміння суті художніхобразів, уміння виразно й артистично доносити їх до слухачів.

Коротка анотація перед кожним виконуваним фортепіанним твором (ведуча – студентка ІІІ курсу В.Латій) мала на меті зорієнтувати характер сприймання слухачів, націлити їх на ті чи інші особливості музичного твору, активізувати зацікавленість музикою і, звісно, представити незнайомі імена й твори.

Атмосфера свята, яка панувала в актовій залі мистецького факультету, ентузіазм виконавців-піаністів і радість від сприйняття різнохарактерної та різножанрової музики  надовго залишиться в пам’яті всіх присутніх.

Організацію і підготовку студентів до концерту здійснювали викладачі-піаністи кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін кандидати педагогічних наук, доценти Л.П. Гончаренко, Н.В. Свещинська, кандидати педагогічних наук, старші викладачі С.В. Грозан, О.М. Негребецька.

Інформація надана мистецьким факультетом.