Проєкт ГеСт - серед 100 кращих у світі проєктів ERASMUS+ СВНЕ!

Проєкт ГеСт виборов високу честь бути представленим на Віртуальному ярмарку проєктів Еразмус+ СВНЕ. Його було визнано одним зі 100 кращих, які виконувалися протягом п’яти років за програмою ERASMUS+ у розділі CBHE!

00   erasmus  gest

До участі у Віртуальному ярмарку проєктів Еразмус+ СВНЕ обрано проєкт «Гендерні студії: Крок до демократії та миру у сусідніх з ЕС країнах з різними традиціями» (ГеСт). Віртуальний ярмарок відбувся 26–27 жовтня на платформі Airmeet.

Результати проекту ГеСт представляли координатор Наталія Мажєікієнє (Університет Вітовта Великого, Каунас, Литва), Ольга Авраменко (ЦДПУ ім. В. Винниченка, Кропивницький, Україна) та Соуад Слаоі (Університет Сиди Мохаммеда бен Абделла, Фес, Морокко).

Доповідачки описали основні результати та вплив проєкту на шляхи розв’язання гендерних питань у сусідніх з ЄС країнах, а також відзначили, що магістерські програми з елементами гендерних студій успішно діють в Україні, Морокко та Тунісі.

Більше подробиць на сайті факультету математики, природничих наук та технологій.