“Мандри” відкрили туристичний сезон

19 квітня 2014 року у передмісті Кіровограда (база КДПУ “Буревісник”) відбувся масштабний туристичний захід  – туристичний зліт “Веснянка”. Ініціатором та організатором заходу був туристичний клуб “Мандри” Кіровоградського державного педагогічного університету. Цим заходом клуб офіційно відкрив туристичний сезон 2014 року.

“Веснянка”, не зважаючи на ранкову грозу, зібрала близько півсотні шанувальників активного відпочинку: студентів та викладачів, випускників нашого університету та жителів міста. Вони, з одного боку, мали можливість відчути усі принади весни (чисте повітря, спів птахів тощо), а з іншого - пережити азарт спортивно-туристичних змагань.

Змагання проходили у видах спортивного туризму, які репрезентують основні напрямки діяльності клубу “Мандри”, а саме: пішохідний туризм, водний туризм, велосипедний туризм, спортивне орієнтування. Бонусом була конкурсна програма –  фотоконкурс, конкурс на встановлення намету та конкурс польової кухні. Змагання проходили дуже динамічно, учасники щиро боролися за найкращі результати, адже студенти відстоювали туристичну честь факультетів, на яких вони навчаються. Були представлені природничо-географічний факультет, факультет фізичного виховання, факультет історії і права, філологічний факультет, фізико-математичний факультет.

“Туристичні зльоти  це прекрасний засіб фізичного гарту та формування характеру й особистісних якостей студента. Такого виховного ефекту важко досягти лише в академічних умовах університетської аудиторії”, - прокоментував важливість участі студентів у подібних заходах викладач факультету філології та журналістики Сергій Ткаченко.

Сподіваємося, що подібні заходи стануть традиційними та очікуваними в нашому університеті.

Інформація надана ректоратом.