І місце від ДСНС

25 квітня 2014 року в Кіровоградському театрі ім. М. Кропивничького відбувся КВК «Запобігти. Врятувати. Допомогти» серед команд навчальних закладів міста, традиційно організований Управлінням ДСНС України в Кіровоградській області. За право бути першим змагалися: «Кіров» (інститут розвитку людини); «Южний парк» (машинобудівний коледж); «Принцеси» (КДПУ ім.В.Винниченка); «Дети Елизаветы» (технікум механізації сільського господарства); «Ломай стекло» та «(не) Наивность» (КНТУ).

Команд жартували на пожежну тематику, задавали та відповідали на цікаві питання під час розминки, презентували рекламні ролики про рятувальну службу.

Оцінювало змагання компетентне журі, в складі якого були представники ДСНС, посадовці, КВН-щики. Захід видався цікавим і непередбачуваним.

Вітаємо нашу команду «Принцеси» з факультету філології та журналістики, яка в запеклій боротьбі здобула І місце у КВК «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Побажаємо дівчатам подальших успіхів!

Інформація надана ректоратом.