Засідання науково-методичного семінару

На засіданні науково-методичного семінару кафедри фізики та методики її викладання «Сучасні проблеми дидактики фізики», який відбувся 19 березня 2014 р. заслухано дві доповіді молодих науковців, які працюють над кандидатськими дисертаціями.

З доповіддю «Методика навчання електродинаміки в профільній школі» виступив Д. Засєкін, науковий співробітник лабораторії фізичної та математичної освіти Науково-дослідного інституту педагогіки НАПН України.

Учасники семінару заслухали доповідь «Методичні засади створення та використання педагогічних програмних засобів у процесі навчання фізики студентів вищих авіаційних навчальних закладів» О. Задорожньої, викладача кафедри фізики Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету.

Присутні із зацікавленістю обговорили викладені проблеми і виробили конкретні пропозиції та зауваження доповідачам.

Інформація надана науково-дослідної частиною.