Студенти-туристи КДПУ – чемпіони України

З 11 по 15 березня 2014 року в м. Києві відбулося суддівство Чемпіонату України зі спортивних туристських походів учнівської молоді 2013 року. Для участі в Чемпіонаті серед студентських туристських груп були представлені 4 походи, здійснені туристськими групами Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка протягом минулого року.

Підсумки  Чемпіонату України зі спортивних туристських походів наступні:

І місцесеред пішохідних походів ІІІ категорії складності посіла туристська група КДПУ під керівництвом Килимчука А.Ю., яка у липні 2013 року здійснила похід по найвищих хребтах Карпат – Горганах, Чорногорі, Мармарошу. Чемпіонами України стали студенти природничо-географічного факультету Сільченко Ігор, Міщук Тетяна, Швайка Тарас, Кумпан Анатолій,  Ярошенко Тетяна, Чичкаленко Сергій, Горецький Іван,  Кондратьєв Олександр, Базишен Костянтин, Поліщук Іван.

Туристи в Горганах

ІІІмісце серед пішохідних походів І категорії складності посіла туристська група КДПУ під керівництвом студента ПГФ Сільченка Ігоря, яка у травні 2013 року здійснила похід по Гірському Криму. Призерами Чемпіонату України стали студенти природничо-географічного факультету Сільченко Ігор, Чібіряк Олексій, Гозун Сергій, Яновський Артем, Чичкаленко Сергій,  Піпенко Олександр, Беценко Валентина, Комарист Юлія.

ІІІ місцесеред пішохідних походів ІІ категорії складності посіла туристська група КДПУ під керівництвом Анпілова Д.С, яка у липні 2013 року здійснила похід по найвищих хребтах Карпат – Горганах та Чорногорі.Призерами Чемпіонату України стали студенти природничо-географічного факультету Азза Світлана, Карчукас Сергій, Яновський Артем, студент факультету історії і права Чигрин Дмитро, студент фізико-математичного факультету Шаповалов Владислав, студентка факультету іноземних мов Коваленко Катерина, студентка факультету фізвиховання Касап Світлана.

ІІІ місцесеред водних походів ІІ категорії складності посіла туристська група КДПУ під керівництвом майстра спорту, доцента Колотухи О.В., яка у травні 2013 року здійснила похід на катамаранах по річці Південний Буг. Призерами Чемпіонату України стали доцент Домаранський А.О., студенти природничо-географічного факультету Дорош Лілія, Майбурова Юлія, Павленко Наталія, Павлуша Вікторія,  Галуза Анжела, Падалка Вікторія, Тарануха Сергій, Босецька Вікторія, Базишен Костянтин, студенти і випускники факультету історії і права Федоров Вадим, Штанденко Василь, Пропадущий Андрій.

Екіпаж А.О.Домаранського в порозі «Інтеграл»

Всі ці вдалі виступи дали можливість посісти у загальному заліку команді Кіровоградської області І загальнокомандне місце у Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів учнівської молоді 2013 року серед студентів!

Тож створений у грудні 2013 року туристичний клуб «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка запрошує у свої ряди всіх без винятку бажаючих вийти на туристські стежки. Попереду – нові походи та нові звитяги!

Інформація надана ректоратом.