Людина з серцем Прометея

Шановні читачі, запрошуємо вас відвідати книжкові виставки презентовані в науковій бібліотеці КДПУ ім. В. Винниченка, присвячені 200-річному ювілею з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, тим самим доторкнутися до невмирущого талановитого насліддя. Він завжди надихатиме наші серця, кликатиме до високих веж у духовному поступі, вчитиме нас любити і плекати материнську мову, рідну землю й свою Батьківщину.

У кожного з нас свій Шевченко, своє його сприйняття й бачення, але байдужим до нього не залишається жоден, хто хоча б на мить доторкнувся до творчості великого Кобзаря.

Кожен українець і українка, де б вони не жили на Землі, знає це ім’я – Тарас Григорович Шевченко. В історію української і світової літератури та культури він увійшов як геніальний народний поет, мислитель, філософ, а також як видатний художник, гравер. Він прожив життя як послідовний гуманіст, як безмежновіданний своєму народові син. Шевченко – це своєрідний код української нації, а в його творчості закодовані генетичні основи нашої духовності, невичерпний її потенціал.

На виставках ви можете познайомитись з багатогранним талантом митця:

• Жіночий образ" абонемент № 2 (обслуговує студентів фізико-математичного факультету та факультету іноземних мов), цокольний поверх;
  • Тарас Григорович Шевченко - живописець" абонемент і читальний зал мистецького факультету;
  • Шана кобзареві» абонемент № 1 (обслуговує студентів факультетів: історії та права, філології та журналістики, психолого-педагогічний), корп. № 1;
  • Краса рідного краю у творчості Т. Г. Шевченка" абонемент і читальний зал природничо-географічного факультету, 1-й поверх;
  • Вічне, невмируще слово Кобзаря" філологічний читальний зал, зал для викладачів та науковців, 3-й поверх;
  • Не вмирає душа наша, не вмирає воля..." відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення, відділ комплектування фондів та наукової обробки літератури у довідково-інформаційному залі, 1-й поверх;
  • Академік гравюри» універсальний читальний зал, 2-й поверх;
  • Тарасове Серце" абонемент і читальний зал факультету фізичного виховання, 2 поверх.

До друку готується бібліографічний покажчик публікацій «Селянський син і князь в царстві духа» з фонду наукової бібліотеки.

Інформація надана науковою бібліотекою КДПУ