У Кіровограді молоді науковці обговорили нові технології навчання фізики

news_2011_03_23_13_5818 березня 2011 року Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка приймав учасників ІХ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців “Фізика. Нові технології навчання”. Цього разу на конференцію надійшло близько 60 доповідей від студентів і молодих викладачів з Кіровограда, Бердянська, Вінниці, Гомеля, Кам'янця-Подільського, Могильова, Полтави, Рівного. Ці доповіді надруковані у збірнику наукових праць, який уже виданий за підсумками конференції.

На пленарному засіданні учасників зібрання привітали проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Олег Семенюк та декан фізико-математичного факультету Ренат Ріжняк. Доповіді виголосили кандидат технічних наук, професор О.М. Царенко та доктор педагогічних наук, професор М.І. Садовий. Далі робота тривала в секціях “Фізика”, “Загальні питання методики навчання фізики у вищій та середній школі”, “Використання нових інформаційних технологій у навчанні фізики” та “Удосконалення системи навчального фізичного експерименту”, де учасники конференції мали нагоду послухати багато цікавих, змістовних, науково ґрунтовних виступів, обмінятися думками з питань сучасного стану фізичної освіти та перспектив її подальшого розвитку.