Фінал Національного конкурсу з ораторського мистецтва 2013-2014

7 лютого 2014 року о 9.40 ранку в 610 аудиторії на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться Фінал щорічного Конкурсу з ораторського мистецтва, що проводиться Спілкою англійської мови України./p>

Учасники – учні шкіл та студенти, що виграли півфінал національного конкурсу, будуть відстоювати свою позицію в промовах. Переможець національного конкурсу поїде до Великої Британії, де представлятиме Україну на міжнародному змаганні в Лондоні. Кульмінацією тижневої програми перебування у Великій Британії, що передбачає різноманітні заходи, стане фінал міжнародного конкурсу з ораторського мистецтва, який відбудеться 16 травня 2014 року.

Щорічний конкурс з ораторського мистецтва не тільки демонструє високі стандарти ораторського мистецтва молоді України, але й їх глибоке володіння англійською мовою.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

9.40 - 11.00 Delivering of impromptu speeches (Промова-експромт)

1. Олександр Закаблуковський
  2. Любов Леоновець
  3. Владислав Данилейко
  4. Оксана Шиманович
  5. Дар'я Беззадіна
  6. Євген Мисик
  7. Оксана Середенко
  8. Аліна Украдиженко
  9. Андрій Скалькович

11.00 - 11.10 - Break (Перерва)

11.10 - 12.30 - Delivering of prepared speeches (Підготовані промови)

1. Oksana Seredenko “If Your Eyes Could Speak What Would They Say”
  2. Yevhen Mysyk “Mankind is Under Illusion of Knowledge”
  3. Alina Ukradyzhenko “Called Out in the Dark”
  4. Andriy Skalkovich “So Ingeniously Stupid”
  5. Liubov Leonovets “C.A.T. You’ve Never Had”
  6. Olexander Zakablukovsky “Moment of Clarity”
  7. Dariia Bezzadina “What Do You See in the Mirror?”
  8. Vladyslav Danyleiko “The Bedrock of Civilization”
  9. Oksana Shymanovych “Love of Freedom - Light of Learning”

1.30 pm - Closing remarks. Announcement of the winner, runner-up and audience favourite speaker (Церемонія закриття і визначення переможців)

Інформацію надано Факультетом іноземних мов.