Створення першого туристичного клубу університету

19 грудня відбулись установчі збори туристського клубу Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. На пропозицію натхненника проекту О. В. Колотухи, клуб отримав назву "МАНДРИ".

Шляхом відкритого голосування було обрано керівний склад клубу, до якого увійшли: А. Домаранський (голова клубу), О. Колотуха (заступник голови клубу), К. Базишен (секретар клубу), Є. Онищенко (куратор секції водного туризму), Н. Щербатюк (куратор секції спортивного орієнтування), О. Ткаченко (керівник секції велотуризму), І. Сільченко (куратор секції пішохідного туризму). Бажаючі вступити в ряди спільноти подали відповідні заяви. До участі в заході долучились Михида С. П. (помічник ректора Кіровоградського державного педагогічного унівенрситету ім. В. Винниченка), Клоц Є. О. (декан природничо-географічного факультету), Турчак А. Л. (декан факультету фізичного виховання), провідні туристи області, викладачі та студенти університету. Продовженням вечора стало проведення традиційного туристичного вечора “З далеких мандрів повернувшись...”, під час якого були підведені підсумки цьогорічного туристичного сезону.