Добро починається з тебе!

Напередодні Дня Святого Миколая відбулася довгоочікувана зустріч студентів факультету іноземних мов із вихованцями Кіровоградського дитячого будинку «Барвінок».

Святковий новорічний благодійний концерт «Добро починається з тебе», різноманітні конкурси, солодкі подарунки, настільні ігри та канцтовари – все це подарували дітям творчі студенти факультету.

Важко передати атмосферу, яка панувала на святі. Це було щось неймовірне! Свято було сповнене доброти, тепла і підтримки. Ніщо не радує так, як щирий сміх та радість дитини! Саме в такі моменти розумієш, що щастя не в матеріальних цінностях, а в духовних! А почуття та емоції бувають настільки сильними, що можуть перемогти будь-яке нещастя!

Ми дякуємо всім небайдужим, які відгукнулись на прохання допомогти дітям! Ви зробили велику справу! Ви подарували дітям свято та віру в добро, а це – найголовніше!

Вишневецька Катерина (213)