ПЕРЕМОГА НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ СТУДЕНТКИ МИСТЕЦЬКОГО ФАКУЛЬТЕТУ

29 листопада 2013 року на базі педагогічного коледжу імені Олеся Гончара відбулося відкриття ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу вокальної та інструментальної майстерності «Осінній серпантин» за підтримки молодіжного руху «Калейдоскоп талантів» (м. Дніпропетровськ).

На фестивалі-конкурсі презентували виконавську майстерність учасники різних регіонів України, а саме: Запоріжжя, Черкас, Сум, Вінниці, Кіровограду. Виступи були у номінаціях вокал, інструментальний жанр та патріотична пісня. Фестиваль-конурс тривав два дні. 1 грудня відбувся урочистий гала-концерт та нагородження учасників. Організатори заходу створили необхідні умови та надзвичайно доброзичливу атмосферу для конкурсантів.

Студентка IVкурсу мистецького факультету нашого університету Олександра Сербул (клас доцента Свещинської Н.В.) виступила у номінації інструментальний жанр. У її виконанні прозвучали твори, з-поміж яких: А.Курнавіна «Билина» та твір колишнього викладача Кіровоградського музичного училища, композитора Людмили Жульєвої «Зозуленька». Ці твори дуже яскраві та образні, насичені контрастом і глибоким художнім задумом. Високопрофесійна інтерпритація інтонаційно-образного змісту конкурсної програми та її емоційне виконання студенткою Сербул О. вразило членів конкурсної комісії. Олександра показала  високий рівень виконавської майстерності та отримала найвищу нагороду фестивалю-конкурсу диплом І ступеня.