Баскетболісти з США

22 листопада 2013 до університету завітала група гостей із Америки, які грають у складі кіровоградських баскетбольних команд.

Керрі Гардін – сором’язлива дівчина з добрим серцем. Тані Робінсон – відкрита та рішуча, весела та дружелюбна. Тані розповіла всю історію свого життя і плани на майбутнє, також знайшла друзів серед учнів факультету іноземних мов. Дівчина почала грати в баскетбол із 15 років, а зараз навіть не уявляє життя без гри. ДеАндре Мейс – хлопець, який брав найактивнішу роль у розмові зі студентами. Багато запитань стосувалися нашого міста, людей і країни в цілому. Куінтрелл Томас – кремезний хлопець з Нью-Йорка, полюбляє подорожувати. Декілька років жив у Лас Вегасі. Як зізналися спортсмени, вони сумують за родичами та за домівками, але їм подобається і наша країна як місце для відпочинку. Зі слів Тані, саме в Україні вона нарешті виспалася, чого їй не вистачало у студентському житті в Америці. Гості залишатимуться в нашому місті до квітня наступного року. Вони виявили зацікавленість у проведенні Нового Року саме в Кіровограді, аби дізнатися більше, а, можливо, навіть перейняти українські новорічні традиції.

Сілаєва Анастасія, студентка І курсу факультету іноземних мов