Кубок ПГФ з футболу 2013 року

9 листопада відбувся черговий розіграш Кубку природничо-географічного факультету з футболу.

В змаганні взяли участь 4 команди: І, ІІ та V курсів, а також збірна викладачів та випускників ПГФ, яка змагалася поза конкурсом (і набрала найбільше очок))). Відтак, НОВИМ ВОЛОДАРЕМ КУБКУ, стала команда ІІ КУРСУ у складі: Середній Д., Олексин М., Журак В., Дедей В., Олексієнко І., Карчукас С., Іващенко Б. Кращим бомбардиром турніру став Сергій Гозун (V курс), кращим воротарем - Кумпан Анатолій (V курс), КРАЩИМ ГРАВЦЕМ ТУРНІРУ - Олексин Микола (ІІ курс). В змаганнях взяли участь викладачі університету А. В. Зарубіна, Ю. Ю. Онойко, А. О. Домаранський, Я. О. Черньонков, а також його випускники - В. М. Пилипенко, О. Кондратенко, І. Коток.