Святкування 30-ти річчя факультету іноземних мов

День Народження – це завжди урочиста і довгоочікувана подія, яка залишається в пам’яті назавжди.

Факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка  виповнилось 30 років з моменту його заснування.  Урочисте святкування відбулося 1 листопада  у приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.. М.Л. Кропивницького.

В залі театру можна було побачити багато шанованих людей, які безпосередньо вклали немалий внесок у здобуття успіху і процвітання нашого факультету. Викладачі, ветерани, випускники, студенти, а також державні діячі та представники обласної, районної та міської адміністрації  -  всі охоче завітали поділитися радістю і відсвяткувати річницю улюбленого факультету.

Декан факультету іноземних мов професор Білоус О.М. розпочав святковий концерт привітальними словами до всіх гостей. Гарна атмосфера наповнювала весь зал.  Пісні, танці і щирі привітання дарували гарний настрій і радість усім гостям і організаторам цього святкового вечора.

Нехай славиться і процвітає улюблений факультет іноземних мов ще багато-багато років!