Барвисті, яскраві, пахучі троянди, тюльпани, морозці, чорнобривці.. Хіба не прекрасно?

Ось уже 9 рік поспіль факультет історії та права може пишатися багатою чудовою клумбою, яка щорічно поповнюється новими квітами, надаючи ще більшої естетичної краси будівлі головного корпусу Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Під керівництвом заступника декана з навчально-виховної роботи Біденко Наталії Іванівни цього року студенти першого курсу нашого факультету знову зробили свій внесок,а саме: посадили тюльпани  та крокуси.

Першокурсники Веремієнко Микола, Горбунов Богдан, Іванов Микола, Кабаєва Анастасія, Перепічай Владислав та студентка 3 курсу Палій Юлія 30 вересня взяли активну участь у збагаченні університетської клумби. Маємо надію, що ця традиція буде продовжуватися ще багато років, радуючи око не лише студентів та викладачів університету, а й жителів міста Кіровограда.