Урочистості з нагоди Дня працівника освіти

3 жовтня в актовій залі університету відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Ректор привітав колектив, ветеранів, яких традиційно віншують в день професійного свята, і нагородив заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, університету кращих викладачів та співробітників вишу.

Студентів та викладачів привітав і секретар Кіровоградської міської ради Ігор Вікторович Волков, який разом із побажаннями успіхів у нелегкій та почесній професії педагога вручив Сертифікат на придбання освітлювальної апаратури для актової зали. Щиро дякуємо меценатові-випускникові університету!

Вивершив заходи святковий концерт за участю студентів та викладачів університету.