Свято на Дворцовій

Свої 259 років Кіровоград зустрічав, як уже декілька років поспіль, помпезно, змістовно й цікаво. Університет не став осторонь, і день народження рідного міста зустрів на вул. Дворовій в межах «студентського кварталу» (це для усіх вищих навчальних закладів) на свої території (на осонні біля відреставрованого корпусу мистецького факультету).

Зустрів досягненнями професіоналів з художнього-графічного відділення мистецького, та технологічного – фізико-математичного факультету, наснаженістю й блискучою реалізацією ідей свята факультету педагогіки та психології, подихом старовини факультету історії та права, запалом і корпоративним духом природничо-географічного факультету.

З черговими роковинами, Єлисавтграде-Кіровограде, від колективу Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка!