Звітна наукова конференція викладачів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за 2023 рік

16 травня 2024 року відбулася звітна наукова конференція викладачів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за 2023 рік.

Зі вступним словом і привітаннями до учасників конференції звернувся ректор університету, доктор юридичних наук, професор Євген Соболь.

На пленарному засіданні із доповідями виступили:

проректор з наукової роботи, доктор психологічних наук, професор Л.В.Клочек – «Наука в університеті 2023: досягнення, проблеми та перспективи розвитку»;

доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української філології та журналістики О. Л. Кирилюк – «Лінгвальні способи ведення інформаційної війни»;

кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач навчально-наукового відділу О.О. Нікітіна «Інтеграція європейських освітніх принципів у систему підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників».

Ректор університету Є. Ю. Соболь вручив нагороди викладачам за досягнення в науково-дослідній діяльності за 2023 рік.