Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В КУРСІ «ТЕОРЕТИЧНА ГРАМАТИКА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ»

ДЕМЕШКО Інна Миколаївна –

кандидат філологічних наук, доцент

кафедри української мови Центральноукраїнського

державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

e-mail:[email protected]

Анотація

У статті розглянуто перспективи використання дистанційних технологій у курсі «Теоретична граматика української мови». З’ясовано переваги і недоліки дистанцiйного навчання, зроблено акцент на особливостях навчального процесу при вивченні даного теоретичного курсу з використанням дистанційних освітніх технологій.

Ключові слова: дистанційне навчання, дистанційні освітні технології, інформаційний простір, інформаційні технології, проект, презентація.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Гузь Л. А. Проблеми та переваги розвитку наукових засад дистанційної освіти [Електронний ресурс] / Л. А. Гузь. – Режим доступу: http://www.mnau.edu.ua/files/02_02_01_10/mygovich /2012-mygovich-ossdnu.pdf

2. Демешко І. М. Теоретична граматика української мови: навч. посіб. (Електронний варіант). / І. М. Демешко. – 2017. – 120 с.

3. Мигович С. М. Огляд сучасного дистанційного навчання в Україні [Електронний ресурс] / С. М. Мигович. – Режим доступу: www.setlab.net/?view=article-guz