Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

НАВЧАННЯ УСПІХОМ – СТРАТЕГІЯ УПРАВЛІННЯ ПІДГОТОВКОЮ МАЙБУТНІХ ВИКЛАДАЧІВ ЮРИДИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

КОНДРАШОВ Микола Миколайович

кандидат педагогічних наук,

старший викладач кафедри

соціально-гуманітарних дисциплін,

ДВНЗ «Дніпропетровський університет внутрішніх справ»

Анотація

Розглянуті нові тенденції розвитку вищої освіти, пошуки шляхів і стратегії підвищення її ефективності в сучасних кризисних умовах суспільства, необхідності реформування правової сфери життя і підготовки нових кадрів для юридичної освіти; актуалізується проблема навчання успіхом як основа сучасної стратегії підготовки викладацьких кадрів, здатних до якісного вирішення проблем, які стоять сьогодення перед юридичними навчальними закладам.

Ключові слова: освітня стратегія, управління, навчання успіхом, професійний успіх, готовність до успішної професійної діяльності.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Гостев А. А. Психология и метафизика образной сферы человека/ А. А. Гостев. – М.: Генезис, 2008. – 464 с.

2. Образование и възпитание за утре – между традицията и иновациите. Сборник стати/ Съставител проф. Любен Димитров, съставител и научен редактор Владислав Господинов. – София: «Авангард Прима», 2015. – 504 с.

3. Освіта дорослих. Енциклопедичний словник. – Київ: «Основа», 2014. – 490 с.