Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ НА ОСНОВІ СПОРТИВНОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

БРЮХАНОВА Тетяна Сергіївна –

викладач кафедри фізичного виховання і спорту

Донбаської державної машинобудівної академії

e-mail [email protected]

Анотація

У статті розглянуто питання впровадження у процес фізичного виховання студентів у закладах вищої освіти спортивно-орієнтованого фізичного виховання. Мета дослідження полягає у вивченні та аналізу літературних джерел вітчизняних та зарубіжних авторів, які розглядали питання впровадження спортивноорієнтованого фізичного виховання на заняттях з фізичного виховання у вищих навчальних закладах.

Ключові слова: фізичне виховання, студентська молодь, вищі навчальні заклади, спортивно-орієнтоване, впровадження.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Дуркин П. К. Спортивно-ориентированное физическое воспитание студентов как перспективное направление формирования физической культуры личности / П. К. Дуркин // Проблемы и перспективы физического воспитания и студенческого спорта в условиях модернизации высшей школы: тезисы докладов VI Всероссийской научно-практической конференции. – Казань: Стар, 2007. – С. 109–110.

2. Козлов A. B. Внедрение структуры спортивно-ориентированного физического воспитания студентов / A. B. Козлов, A. C. Игнатьев, Б. В. Федоров // Культура физическая и здоровье. – Воронеж: ВГПУ, 2004. – № 2. – С. 33–35.

3. Радаева С. В. Физическое воспитание студентов не физкультурного вуза на основе спортивно-ориентированных технологий: автореф. дисс. … канд. пед. наук / С. В. Радаева. – Красноярск. – 2008. – 24 с.

4. Танянський С. Результати застосування спортивних спеціалізацій у технічному ВНЗ / С. Танянський, Л. Барибіна, О. Церковна // Теоретико-методичні основи організації фізичного виховання молоді: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції; за заг. ред. Р. Р. Сіренко. – Львів: Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка, 2008. – С. 166–169.

5. Темченко Ст. А. Секційна форма організації фізичного виховання студентів / В. А. Темченко, Р. Р. Сіренко // Фізичне виховання студентів / Науковий журнал. – Харків: ХООНОКУ: ХДАДМ, 2010. – № 3. – С. 99–104.