Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ПЕРСПЕКТИВНІ ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ МУЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ МОЛОДШОГО ШКІЛЬНОГО ВІКУ НА УРОКАХ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА: ТЕОРЕТИЧНИЙ АСПЕКТ

СТЕФІНА Надія Василівна –

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання

Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

Анотація

У статті висвітлюються перспективні технології музичного навчання дітей молодшого шкільного віку на уроках музичного мистецтва.

Ключові слова: «музичне виховання», «технологія», «педагогічні технології», «інтерактивні педагогічні технології», «діти молодшого шкільного віку», «музична діяльність», «урок музичного мистецтва».

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Гумінська О. Інтерактивні методи на уроках музики / О. Гумінська // Завуч. – 2004. – № 2. – С. 4–10.

2. Гумінська О. Уроки музики в загальноосвітній школі: Метод. посібник / О. Гумінська. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2003. – № 2. – 104 с.

3. Іванішина С. Форми і методи інтерактивного навчання / С. Іванішина // Початкова школа. – 2006. – № 3. – С. 9–11.

4. Кабалевский Д. Б. Воспитание ума и сердца: Кн. для учителя. – 2-е изд. испр. и доп. / Д. Б. Кабалевский. – М., Просвещение, 1984. – 206 с.

5. Концепція загальної середньої освіти (12-ти річна школа) // Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України. – 2000. – № 2. – С. 9–22.

6. Лобова О. В. Формування основ музичної культури молодших школярів: теорія і практика: [Монографія] / О. В. Лобова. – Суми: ВВП «Мрія» ТОВ, 2010. – 516 с.

7. Стефіна Н. В. До проблеми дослідження сутності поняття «педагогічна технологія» у науковій літературі / Н. В. Стефіна // Педагогіка в системі гуманітарного знання. Матеріали ІІІ міжнародної науково – практичної конференції (м. Одеса, 8-9 вересня 2017 року). – Херсон: Видавничий дім «Гельветика», 2017. – С. 46–51.

8. Стефіна Н. В. Педагогічна скринька майбутнього вчителя: Навчальний посібник для студентів, аспірантів, викладачів, методистів, керівників практики середніх та вищих педагогічних навчальних закладів, вчителів шкіл різного типу / Н. В. Стефіна. – Суми: СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2006. – 328 с.