Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

СУТНІСТЬ І СТРУКТУРА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ В СИСТЕМІ МАГІСТЕРСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ – МУЗИКАНТІВ

КУРИШЕВ Євген Володимирович –

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв

Київського університету імені Бориса Грінченка

ЛЯШЕНКО Ольга Дмитрівна –

Київського університету імені Бориса Грінченка

e-mail: music 1951@ ukr.net

Анотація

У статті на основі практичного досвіду розглянуто компонентну структуру індивідуальних занять, що включає роботу педагога з магістрантом: над навчальним репертуаром; підготовку до конкурсу й публічного виступу; обговорення виступів українських та зарубіжних виконавців, конкурсантів після відвідуваного музичного заходу; осмислення навчально-методичних матеріалів.

Ключові слова: магістерська підготовка, індивідуальні заняття, студенти-магістранти, зміст робочої програми.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Вакаріна Л. М. Клас № 86 / Л. М. Вакаріна. – Київ, Музична Україна, 2015. – 96 с.

2. Гріднєва Н. В. Хочу грати на роялі / Н. В. Гріднєва. – К.: Музична Україна, 2012. – 200 с.

3. Куришев Є. В. Музичний архів Бориса Грінченка / Є. В. Куришев. – Київ, КУ ім. Б. Грінченка, 2011. – 91 с.

4. Куришев Є. В. Поезія Бориса Грінченка у творчості українських композиторів та виконавців / Є. В. Куришев. – Київ, КУ ім. Б. Грінченка, 2013. – 208 с.

5. Куришев Є. В., Ляшенко О. Д. Розвиток музично-виконавської компетентності у майбутных педагогів музичного мистецтва в умовах вищої музичної освіти / Е. В. Куришев, О. Д. Ляшенко // Наук, часопис. Серія: Теорія і методика мистецької освіти. – Київ, 2017. – Вип. 23(28).– С. 73–78.

6. Куришев Е. В., Ляшенко О. Д. Робоча програма навчальної дисципліни «Музичний інструмент» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://elibrary.kubg.edu.ua/22198/. 7. Свириденко Н. С. Стилістика виконання старовинної музики на прикладі творів Й. С. Баха: навч.-метод. посібник / Н. С. Свириденко. – К.: Інтерсервіс, 2017. – 242 с.