Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ ЯК ЧИННИК РОЗВИТКУ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОСОБИСТОСТІ СТУДЕНТА

БЄЛІКОВА Валентина Венедиктівна –

кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

Криворізького державного педагогічного університету

Анотація

Дослідження пов’язано із застосуванням технічних засобів у навчальному процесі вищої школи. Вимоги часу стають орієнтиром для життєдіяльності кожної людини. У 90-х роках минулого століття наукова думка в Україні та ряду розвинених країн світу наповнилася змінами, що пов’язані з новими підходами у розв’язанні соціально-культурних процесів у суспільстві. У статті розглянуто застосування технічних засобів на лекційному курсі з історії української музики.

Ключові слова: навчальний процес, вища школа, лекція, історія української музики, творчий потенціал особистості.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Бєлікова В. В. Вплив мас-медіа на розвиток музично-творчого процесу сучасної культури / Валентина Венедиктівна Бєлікова // Молодь і ринок. – №5(52) травень. – 2009. – 151 с.

2. Зязюн І. Філософія педагогічної діяльності у професійній освіті / Іван Андрійович Зязюн. – Діалог культур: Україна у світовому контексті: Філософія освіти. Зб. наук. праць. – Львів: Видавництво «Сполом», 2002. – Вип. 8. – 384 с.

3. Великий тлумачний словник сучасної української мови / Уклад. і гол.ред. В. Т. Бусел. – Київ; Ірпінь: ВТФ «Перун», 2004. – 1440 с.

4. Масс-медиа и гражданское общество: Монография / Под ред. А. М. Холода, А. Барташек, А. Лобановой, С. Михальчук и др. – Кривой Рог: Международный исследовательский центр «Человек»: язык, культура, познание, 2008. – 227 с.