Наукові записки. Серія: Педагогічні науки

CТРУКТУРА І ЗМІСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРОФІЛЮ

МОСКОВ Василь Анатолійович –

викладач спеціальних дисциплін Державного навчального закладу

«Вище професійне училище №7 м. Вінниця»

e-mail; [email protected]

Анотація

У статті розглянуто структуру економічної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників будівельного профілю у якій виокремлено мотиваційно-ціннісний, когнітивний та діяльнісний компоненти, описано складові елементи цих компонентів та схарактеризовано об'єктивні зв'язки між ними, детально проаналізовано вплив кожного з компонентів на формування економічної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників будівельного профілю у професійних закладах освіти, визначені навчальні предмети, вивчення яких сприяє формуванню окремих структурних елементів економічної компетентності майбутніх кваліфікованих робітників будівельного профілю.

Ключові слова: економічна компетентність, професійна освіта, кваліфікований робітник, будівельний профіль, структура компетентності.

Повний текст:

Adobe Acrobat Pro PDF

СПИСОК ДЖЕРЕЛ

1. Родигіна І. В. Структура компетентності як педагогічного явища в контексті сучасного навчальновиховного процесу / І.В. Родигіна // Наукова скарбниця освіти Донеччини. – 2001. – №1 (8). – С. 46–50.

2. Кобися В. М. Підготовка електромеханіків засобами проектування комп'ютерно орієнтованих технологій навчання у професійно-технічних навчальних закладах: дис. ...канд. пед. наук: 13.00.04 / Володимир Михайлович Кобися; Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. – Вінниця, 2012. – 274 с.

3. Погребняк С. В. Правова підготовка соціального педагога / С.В. Погребняк // Вісник Глухівського державного педагогічного університету. Серія: Педагогічні науки. – Вип. 15. Ч. ІІ. – Глухів: ГНПУ імені О. Довженка, 2010. – С. 218–221.