Новини університету

Наш факультет став багатшим аж на двох докторів наук!!!

У травні 2013 року з інтервалом в один день захистили свої докторські дисертації Михида Сергій Павлович та Шандрук Світлана Іванівна, а у п’ятницю, 10 жовтня 2013 року, на засіданні Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України було підтверджено факт, що ці достойні вчені можуть віднині гордо зватися ДОКТОР НАУК!

Це справді непересічні особистості, які знають що сказати і студентові-першокурснику, й сивочолому професорові з багаторічним досвідом. І разом з тим вони обоє надзвичайно прості, дуже толерантні й просто симпатичні люди, з якими приємно спілкуватися. Якось так у них склалося, що при всій своїй зайнятості, вони не розгубили за словами "нíколи" своїх наукових спостережень і відкриттів.

Наш факультет дуже радіє з цієї події. Переконані, що наші нові доктори наук започаткують свої наукові школи, зростять достойну наукову зміну, стануть міцним підрунтям для подальших досліджень у галузі філології й педагогіки.

Здоров’я вам і всіляких життєвих гараздів!

Декан факультету філології та журналістики Людмила Кричун