Новини університету

Дорогі колеги, шановні студенти, високоповажні ветерани факультету філології та журналістики!

Щиро вітаю всіх вас із прийдешніми святами.

Нехай наступний 2013 рік принесе в кожну вашу домівку добробут і злагоду, щастя й родинний затишок. Хай здоровими будуть ваші рідні й близькі, натхненними ваші вчинки, мудрими ваші рішення й щирими ваші слова.

Минулий рік був гарним і плідним для нашого факультету: стали кандидатами наук Олександра Гуманенко та Дмитро Шульга, з-під пера викладачів вийшло близько 20-и монографій та наукових посібників, поповнилася матеріально-технічна база факультету, наші студенти посіли призові місця у всеукраїнських наукових конкурсах.

Нехай рік прийдешній стане сходинкою для подальших наукових звершень, хай принесе факультету й університету процвітання й визнання!

Добра вам, здоров’я й стабільності!!!

З повагою та любов’ю, декан факультету Людмила Кричун