Інструменти доступності

Спеціалізовані вчені ради

МІЩАНЧУК ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ

Тема дисертації: «Адміністративно-правовий механізм реалізації конституційного права на захист свого життя і здоров’я, життя і здоров’я інших людей від протиправних посягань»

На здобуття наукового ступеня: кандидата юридичних наук

Спеціальності: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право

Офіційні опоненти:

• Шатрава Сергій Олександрович, доктор юридичних наук, професор, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем досудового розслідування Харківського національного університету внутрішніх справ;
  • Переверзєв Дмитро Миколайович, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри права та правоохоронної діяльності Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Захист відбудеться 25 жовтня 2024 року о 12:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 23.053.05 Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за адресою: 25006, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький (зал засідань вченої ради).

Adobe Acrobat Pro PDFДисертація

Adobe Acrobat Pro PDFРеферат

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента д.юр.н., поф. Шатрави С.О.

Adobe Acrobat Pro PDFВідгук опонента к.юр.н. Переверзєва Д.М.